Sylwester na świecie

Sylwester na swiecie jest różnie obchodzony – niektórzy ludzie chcą świętować Sylwestra uczęszczając na nabożeństwa o północy, inni gromadzą się w miejscach publicznych takich jak Times Square w Nowym Jorku, czy Trafalgar Square w Londynie, odliczając sekundy zamykające stary rok. Rozmiar uroczystych wydarzeń w Sylwestra może różnić się wielkością i tematyką – niektórzy ludzie chcą uczestniczyć w różnego rodzaju maskaradach, inni preferują małe party w gronie znajomych lub spotkania w swoich domach. Wiele sylwestrowo-noworocznych uroczystości jest wzmacnianych efektami dźwiękowymi i wizualnymi.

Niektórzy ludzie spędzają Sylwestra w domach i odliczają czas wraz z telewizją i chociaż nie jest to zbyt atrakcyjny sposób na spędzenie tej nocy – nadal jest on bardzo popularny. My jednak proponujemy sylwester dla singli z dala od domowych pieleszy – w gronie innych singli. Gdy zegar wybije północ chcemy wspólnie uczcić to wydarzenie, wymieniając uściski, pocałunki i życząc wzajemnie  „Szczęśliwego Nowego Roku”.

Sylwester na swiecie

Nowy Rok jest świętem wolnym od pracy w miejscach takich jak Łotwa, Polska, Czechy i inne kraje europejskie. Nowy Rok jest również świętem rządu w Japonii.

Thanks! You've already liked this