Narty Sylwester we Włoszech

Promujemy wyjazdy narciarskie do Włoch, szczegółowe informacje znajdują się tu: Sylwester na nartach  oraz tu: narty w Sylwestra . Jeśli szukasz oferty narty Sylwester to będzie to odpowiednie miejsce dla Ciebie.

Analizując zimowe potoki turystów możemy powiedzieć sobie otwarcie, że wyjazdy narciarskie stały się w Polsce masowym sposobem na aktywny zimowy wypoczynek i sport ten zaczyna dominować. Dla wielu osób istnieje alternatywa pomiędzy zakupem własnego sprzętu a jego wypożyczeniem w każdym miejscu, gdzie przygotowano stoki narciarskie.

Podstawowym problemem przy wyborze oferty jest decyzja czy skorzystać z oferty biura podróży, czy zaplanować wyjazd samodzielnie i jak zwykle w tego typu przypadkach nie ma jasnego rozwiązania problemu. Wydaje się, że oferta wyjazdu z biurem podróży ma kilka niezaprzeczalnych atutów takich jak: o czym wspominaliśmy już w tym artykule, możliwość zagwarantowania transportu do ośrodka narciarskiego, możliwość skorzystania z darmowych lekcji nauki jazdy na nartach, szybszy zakup skipassu czy też pomoc rezydenta biura, mającą wymierną wartość zwłaszcza w sytuacjach ekstremalnych.

Obserwowana w niektórych radach publikowanych na forach w Internecie pozorna oszczędność wynikająca z odrzucenia z góry oferty biur podróży, poprzez samodzielne wynajęcie apartamentu i zorganizowanie dojazdu samochodem może oznaczać dużą stratę czasu potrzebnego chociażby na zakup artykułów spożywczych i przygotowywanie pożywnych posiłków, który to czas można spożytkować na dłuższy czas na nartach czy odpoczynek i regenerację sił.

Problemem w czasie wyjazdu samodzielnego może być również przejazd z Polski do kraju docelowego, nie każdy posiadający prawo jazdy jest doświadczonym kierowcą a drogi w okresie zimowym nie zawsze zagwarantują bezpieczną podróż z zegarkiem w ręku.

Rekreacyjne wyjazdy na narty

Coraz częściej decydujemy się na świąteczno-noworoczny narciarski wyjazd w góry, nie tylko w Polsce, ale i do wielu znakomitych stacji narciarskich Europy, licząc się z tym, że  kondycja fizyczna naszego organizmu ulegnie wzmocnieniu i da poczucie większej przyjemności, entuzjazmu, radości. Zauważalna wielka obecnie popularność nart jako środka zwiększenia aktywności sportowej przedkłada się na zwiększoną podaż ofert wyjazdów zorganizowanych.

Jeśli wyjechać na narty – to w Alpy, na przykład włoskie

Ze względu na fakt, że alpejskie kurorty kilka lat temu zauważyły polskiego klienta i masowo nastawiają się na jego wizytę, tym bardziej że dojazd samochodem zajmuje jeden dzień wielu polskich miłośników narciarstwa rekreacyjnego  upodobało sobie kurorty w południowej Austrii, w alpejskiej części słonecznej Italii czy też w południowej części Niemiec i w Szwajcarii.

Najłatwiej jest dotrzeć do austriackiego Tyrolu, do takich ośrodków zimowych jak:  Serfaus, w którym działa niewielkie, czteroprzystankowe metro służące narciarzom czy też dolina Zillertal, w której na jednym skipassie mamy do dyspozycji ponad 600 km tras.

My jednak proponujemy ciepłe, sympatyczne i zawsze dobrze nasłonecznione stoki Alp włoskich, do których zachęca również renomowane biuro podróży Invitatio z siedzibą w Warszawie, gdzie czekają na Państwa niezwykłe atrakcje, wyśmienite włoskie wino, tradycyjna włoska gościnność, smaczna lekka i pożywna włoska kuchnia, sycylijskie owoce oraz słoneczna pogoda, wymarzona dla aktywnego wypoczynku na nartach. Nasze biuro od wielu lat organizuje sylwestrowe wyjazdy na narty do Włoch, gwarantuje opiekę doskonałej kadry instruktorskiej i rezydentów znających lokalne realia a także atrakcyjne formy spędzania czasu po nartach, w tym wieczorki z muzyką.

Doskonalenie techniki jazdy na nartach pod okiem specjalisty

Przy wyborze odpowiedniej propozycji wyjazdu na narty warto zwrócić uwagę na możliwość skorzystania z opcji nauki i doskonalenia jazdy na nartach pod okiem doświadczonych instruktorów, dzięki czemu wzmocnimy naszą wiedzę na temat prawidłowego zachowania się na nartach i wyeliminujemy szereg błędów, jakie zdarzają się wszystkim, którzy mają małe narciarskie doświadczenie, takich jak np. zbyt sztywne nogi, usztywnienie ramion, zbyt mocno zgarbiona postawa czy też trudności z utrzymywaniem równowagi na nartach.

Instruktorzy narciarscy winni również zaproponować codzienne ćwiczenia mające na celu rozgrzanie organizmu, w celu zminimalizowania skutków upadków na stoku.

Thanks! You've already liked this