Sylwester w Rydze

Ryga – stolica niepodległej Łotwy to idealne miejsce na weekendowy wypoczynek, w tym również sylwestrowy. Sylwester w Rydze to okazja do poznania miasta z wieloma ciekawymi zabytkami, z ciekawą średniowieczną historią zapisaną w architekturze, naznaczoną również kilkudziesięcioletnim okresem polskiej dominacji na przełomie XVI i XVII wieku.

Samo miasto zadziwia tych, którzy je odwiedzają: niewielkich rozmiarów starówka, sporych rozmiarów przedmieścia z drewnianą XIX-wieczną zabudową, nieprzebrane tłumy obcokrajowców (Anglików, Szwedów, Hiszpanów, etc…), gotyk przemieszany z wspaniałą ryską secesją (ponad 600 budynków w stylu secesyjnym), szerokie bulwary i tereny zielone, przedwojenny pomnik Wolności, który cudem przetrzymał sowiecką okupację, stojąc ciągle w tym samym miejscu – czy to nie jest wystarczająca zachęta aby wziąć udział w imprezie Sylwester w Rydze ?

Sylwester w Rydze

Ryga jest piękna o każdej porze roku, zimą również. Czyż zatem Sylwester dla singli w Rydze jest ofertą wartą uwagi? Miasto, które nigdy nie śpi, bawi się i raduje – to okazja aby uczestniczyć w imprezie sylwestrowej w Rydze.

Thanks! You've already liked this