Jak rozmawiac z kobietami

Jak rozmawiac z kobietami – to krotki przewodnik dla mężczyzn wybierających się na imprezę sylwestrową dla singli. Jak wiadomo gwarancją miłej atmosfery podczas imprezy sylwestrowej są między innymi konwersacje. Wielu mężczyzn zastanawia się zapewne jak rozmawiac z kobietami, aby rozmowa nie była krępująca ani kłopotliwa. Większość panów odczuwa niepokój przed rozmową z kobietą, którą właśnie zauważyli lub poznali, zwłaszcza gdy czują, że nie mają nic ciekawego do powiedzenia. Ponieważ każda pani jest inna, trudno znaleźć niezawodny sposób na to jak rozmawiac z kobietami, dlatego do każdej z pań należy podejść indywidualnie.

Jak rozmawiac z kobietami

Dobrze jest trzymać się pewnych reguł, aby dla obu stron rozmowa była miła. Przede wszystkim warto pamiętać żeby nie poruszać tematów budzących kontrowersje (np. polityka) oraz takich, które mogą zanudzić kobiety. Kryzys ekonomiczny, giełda i finanse, czy konflikty zbrojne na świecie też nie są dobrymi tematami na swobodną rozmowę w noc sylwestrową. Należy zatem wybierać takie tematy, które kojarzą się z pozytywnymi emocjami oraz takie, z którymi kobieta ma jakiekolwiek doświadczenie.

Równie istotną rzeczą jest to, aby rozmawiając z kobietą zwracać uwagę na jej wartości i dobierać tematy tak, żeby nie były z nimi sprzeczne. Najlepiej wiec wybierać tematy uniwersalne, które z pewnością nie wpłyną na miłą atmosferę imprezy. Takim tematem mogą być podróże, muzyka, ulubione filmy, wrażenia z dzieciństwa, zwierzęta. Również pytania kierowane do niewiasty należy formułować tak, by nie czuła się jak na przesłuchaniu.

Bardzo ważna jest też umiejętność słuchania, aby rozmowa nie przerodziła się w monolog. W dobrej i miłej konwersacji obowiązywać powinna oczywiście kultura słowa, dlatego rozmawiając z kobietami nie wolno używać wulgaryzmów. Dobrze jest też powstrzymać się od ostrych i jednoznacznych komentarzy, pamiętając że o gustach się nie dyskutuje. W sylwestrowych rozmowach z kobietami nie należy też nikogo obgadywać, wymądrzać się ani użalać nad swym losem. Wskazane jest natomiast niepowodzenia obracać w żart i pamiętać o dobrym humorze, a z pewnością obie strony będą zadowolone i zachowają miłe wrażenia.

Thanks! You've already liked this