Noworoczne postanowienia

Wchodząc w Nowy Rok w naszej głowie mamy wiele postanowień i jesteśmy zdecydowani tak kierować swoim życiem, by przynajmniej część z nich się spełniła – planujemy nasze noworoczne postanowienia wierząc, że część z nich zostanie zrealizowana.

Jednym z częstszych postanowień jest znalezienie nowej (w domyśle lepszej) pracy, gdyż dotychczasowa nie spełnia naszych oczekiwań lub jest nisko płatna. Częstym noworocznym postanowieniem jest znalezienie miłości i pchnięcie swojego życia na nowe tory – najlepiej prowadzące ku świetlanej przyszłości. W tym przypadku dobrym rozwiązaniem jest udział w imprezie Sylwester dla singli , dzięki czemu nasze szanse znalezienia miłości od razu wzrastają. W Nowy Rok troszczymy się również o zdrowie nasze i naszych bliskich, prosimy los o wygraną w grach liczbowych i loteriach, postanawiamy zrzucić zbędne kilogramy, rzucić palenie lub picie alkoholu  albo stać się innymi ludźmi.

Często planujemy również egzotyczne podróże i w tym celu obiecujemy sobie zaciskanie pasa, by zdobyć odpowiednią ilość środków finansowych na realizację tego celu.

Thanks! You've already liked this